A Wezzpage-nél egy olyan egyszerű weblapszerkesztőt fejlesztünk, amivel programozás nélkül, bárki elkészítheti és menedzselheti a weblapját. Nagyon közvetlen viszonyt ápolunk ügyfeleinkkel. Minden esetben a megfelelő stílusban, érthetően és készséggel válaszoljuk meg kérdéseiket.

Ügyfélszolgálati és egyben (nem hideg) értékesítési pozícióra keresünk egy tapasztalt és jó képességekkel rendelkező csapattagot.

Feladatok, felelősségek:

- Ügyfelek mindennapi problémáinak megoldása
- Technikai segítségnyújtás az ügyfelek számára
- Ügyféligények felmérése, üzleti lehetőségek generálása
- Ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás
- Ajánlatadás, megrendelések kezelése

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség
- Minimum 2 év értékesítési / ügyfélszolgálati tapasztalat IT vagy telekommunikációs szektorban
- Folyékony, tárgyalási szintű angol kommunikáció (külföldi munkatapasztalat előny)
- Rálátás weblap készítési, üzemeltetési folyamatokra (nem fejlesztői oldalról)
- Haladó számítógépes szoftverismeret (Office, böngészők, levelező programok stb…)
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit ajánlunk:

- FIX fizetés + motiváló jutalék
- Egy fiatalokból álló, lendületes csapat része lehetsz
- Igényes, jól felszerelt munkakörnyezetben dolgozhatsz

Munkaidő: H-P 8:00 – 17:00

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Ha érdekel a lehetőség, akkor önéletrajzodat küldd el a hr@wezzpage.hu címre!